O pomocy drogowej nie rozmyślamy zbyt wiele, chyba że zmusi nas do tego sytuacja. Auto w rowie, przebita opona lub nagły i niespodziewany brak paliwa to najczęstsze powody, przez które szukamy odpowiedniego numeru w swojej komórce. Może warto pomyśleć o tym zawczasu? Co powinno znaleźć się w ofercie dobrej pomocy drogowej w Kowalu?

Autoholowanie

Holowanie to ciągnięcie pojazdu, który z przyczyny np. awarii silnika nie może poruszać się samodzielnie. Może się ono odbywać z prędkością  do 30km/h w terenie zabudowanym oraz z prędkością do 60km/h poza nim. Jest to jedna z najczęściej oferowanych usług przez pomoc drogową. Szczególnym rodzajem holowania jest to, za pomocą lawety. Jest ono wymagane w sytuacji kiedy auto wpadnie do rowu lub jest tak uszkodzone, że dalsza jazda nim jest po prostu niemożliwaAutolaweta jest też niezbędna do transportu samochodów niezarejestrowanych, zabytkowych lub wyścigowych. Holowanie za pomocą lawety jest nieuniknione, kiedy auto popsuje się nam na  autostradzie. Solidna firma oferująca pomoc drogową wysyła profesjonalny sprzęt bezpośrednio po otrzymaniu zgłoszenia. Jest to ważne szczególnie wtedy, gdy niesprawne auto stanowi utrudnienie dla dalszego ruchu innych samochodów.

Dowóz paliwa

Czasami zdarza się, że źle oszacujemy możliwości naszego pojazdu i w takcie drogi zabraknie nam paliwa. Może się okazać, że najbliższa stacja będzie zbyt daleko, a znajomi- zajęci swoimi obowiązkami. W takiej sytuacji pomoc profesjonalnej firmy jest nieoceniona. Pan Paweł Kozłowski od około kilkunastu lat prowadzi własną działalność, która oferuje niezawodną pomoc drogową np. w Kowalu.  Dzięki bogatemu doświadczeniu dobrze wie, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie oferty do potrzeb rynku. Dlatego też jego pracownicy niosą pomoc każdemu kierowcy, który o nią poprosi, znajdując się w kłopotliwej sytuacji. Pomoc drogowa w Kowalu świadczy także usługi związane z wymianą kół i awaryjnym uruchamianiem silnika za pomocą bostera rozruchowego.

Drobne naprawy na miejscu lub pomoc mechanika samochodowego

Do niezbyt przyjemnych należy sytuacja, kiedy samochód na trasie zwyczajnie odmówi posłuszeństwa. Nie zawsze konieczne jest przecież holowanie. Dobra pomoc drogowa świadczy usługi związane z rozpoznaniem i usunięciem drobnych awarii w miejscu zdarzenia. Jeżeli zaś nie jest to możliwe, zapewni kierowcy pomoc najbliższego mechanika samochodowego. Firma pana Kozłowskiego słynie z dobrze rozbudowanej sieci zaufanych warsztatów. Dzięki temu każdy jego klient posiada duży komfort, związany z wysoką jakością świadczonych usług.