Zawsze może się przydarzyć kolizja drogowa lub poważny wypadek. Nigdy tego nie przewidzimy. Takie sytuacje są na porządku dziennym i powinniśmy się z tym liczyć. Jeśli nie ruszymy z miejsca, auto musi być holowane na lince lub na lawecie do warsztatu, lub na wskazany parking. Wcześniej czy później, czeka nas naprawa pojazdu, więc przydatny jest kontakt do mechanika, który zna się na swoim fachu i uczciwie wyliczy koszty, wymieni uszkodzone części i zrobi przegląd samochodu.

Pomoc drogowa Kowal

Pomoc drogowa pomaga kierowcom, którzy mieli kolizję lub wypadek drogowy. Dostępna jest przez całą dobą i specjalizuje się w usługach: holowanie, wsparcie techniczne, naprawa i blacharstwo. Pomoc drogowa Kozłowscy oprócz holowania aut osobowych oferuje, holowanie pojazdów ciężarowych. Dysponuje nowoczesnym i specjalnie doposażonym holownikiem. Pomoc drogowa całodobowo jest pod telefonem i przyjeżdża na wezwanie. Auto na lawecie zostaje przewiezione na wskazany parking lub do warsztatu samochodowego. Pomoc drogowa zajmuje się także wyciąganiem samochodów z rowów czy z dołów.

Najlepszy warsztat samochodowy.

Pomoc drogowa naprawia również samochody. Jeśli wzywamy pomoc drogową, wybierzmy firmę, która ma warsztat samochodowy. Odholuje auto i naprawi je w zakładzie. Chodzi o taką firmę, która zatrudnia fachowców i dysponuje nowoczesnym sprzętem. Mechanik musi uczciwie wycenić naprawę i polecić niedrogie części. Zrobi też przegląd silnika, skrzyni biegów i systemu hamowania. Profesjonalny warsztat usunie nie tylko awarię, ale i jej przyczynę. Dzięki temu uzyskamy długotrwały efekt naprawy. Mechanik powinien też podać termin odbioru naprawionego samochodu i przybliżony koszt naprawy.

Blacharskie usługi.

Warsztaty często prowadzą też blacharskie usługi. Zatrudniają wykwalifikowanych blacharzy, mechaników, lakierników. Możemy wówczas być spokojni o nasz samochód. Nawet po wypadku czy stłuczce auto będzie jak nowe. Części uszkodzone: drzwi, maska, błotnik, bagażnik lub dach poddawane są klepaniu, prostowaniu i wyrównywaniu. Niektóre elementy nadwozia lepiej wymienić na nowe niż je naprawiać. Pracownik zakładu Auto holl Kozłowscy z pewnością o tym poinformuje. Przy użyciu odpowiednio dobranych preparatów przywróci, naturalny wygląd samochodu. Oddajmy auto w ręce ludzi, którzy się znają na swoim fachu.